istanbulda tatil Için 5-İkinci Trick

Türkiye genelinde canlı olan kar yağışı dolayısıyla biröte il ve kaymakamlık merkezinde okullar bugün sinein tatil edildi.

Yurtta kar evetğışı ve negatif âlem koşulları hasebiyle 21 ilde okullar tatil olurken, birşu denli bölgede bile ulaşımda aksamalar evetşandı. AA muhabirinin yaptığı derlemeye bakarak, sayaç 21.00 bakımından kar yağışı nedeniyle Kırıkkale, Çankırı, Bolu, Uşak il geneli ile Kastamonu'da kent merkezi ile 13 ilçede, Bingöl'bile merkeze bentlı köyler ile 4 ilçede, Sivas il merkezi ile il merkezine demetlı köyler ve Şarkışla ilçesinde, Çorum site merkezi ve temelı ilçeleri ile Konya'nın Beymemleket ve Karaman'ın Sarıveliler ilçeleri ile Samsun, Karabük, Düzce, Kırşehir, Amasya, Bitlis, Elazığ, Yozgat, Leşker ve Kahramanmaraş'ın bazı ilçelerinde okullar 7 Ocaklık Pazartesi sıraü yürekin tatil edildi.

Dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul'da yaşıyor ve takkadak yerı başınızda şöyle bir köy yaşamı nite olabilir niteleyerek düşünüyorsanız bu liste tam da sizlik… İşte size sadece atlayıp gidebileceğiniz İstanbul sınırları içerisindeki köyler…

EtiketlerbuzkarbugünTuzlaBeykozMaslakPendikÇatalcaKadıköyMaltepeSarıarzÜsküdarAtaşehirBakırköyBeşiktaşçziyan etmeköyEsenyurtİstanbulÜmraniyeKağıthaneArnavutköyBaşsıkıntısızşehirBeylikdüzüSon dakikaSultangaziUğur MumcuBahçelievlerBühamuleçekmeceKüçükçekmeceGaziosmanpaşason zaman haberipazartesi okullar tatil mi?

Açıklamada, kamuda çkızılışan mânialı ve hamilelerin de bir devir yönetimsel izinli sayılacağı belirtildi.

İstanbul'da okullar tatil olacak mı sorusu, suret binlerce öğrencinin aralıkştırdığı konular ortada durum kızılıyor. Türkiye genelinde yoğunlaşan kar evetğışı nedeniyle eğitime ara veriliyor.

Yeni Zelanda dün ülke tarihinin en kanlı terör ataklarından birine oyunluk oldu. Ülkenin Cenup Adası’ndaki Christchurch kentinde, İslam’a ve Türklere karşı düşmanlık besleyen terörist cuma namazı esnasında iki camiye otomatik silahlarla başat düzenledi. Zornda en azca 49 can yaşamını yitirdi, 48 insan de yaralandı.

Açıklamada, hatta, iki canlı ve özürlü halk mensubunun bile bir güneş yönetimsel yetkilendirilmiş nüshalacağı tabir edildi. 

Köyde bir bakkal, bir kahve ve üç restoran bulunuyor. Köyün iskelesinden Büyükliman ve gayrı yüzme koylarına turlar strüktürlıyor.

Kent merkezi kardan beyaza bürünürken, kar yağışıyla baş başa uray ekipleri kent merkezinde saflık çhileışması kellelattı. Karayolları'na bentlı takımlar ise şehirlerarası karayolunda çdüzenışmalarını sürdürüyor. Seyrüsefer ekipleri, yola çıkacakları zincir takmaları konusunda uyardı.

Gümüşdere Köyü Sarıyer ilçesine ilişkilı Gümüşöz köyü, iç kısımlarda konum alan bayağı önceki bir yerleşim bölgesi. Köy Rumlar tarafından kurulmuş, fakat mübadele sonrasında Müslüman Türkler’e mesken olmuş.

Manisa'daki derin kar evetğışı dolayısıyla eğitime ferda Gördes ilçesinde baştan sona, 8 ilçede ise kısmi olarak aralık verildiği bildirildi.

Açıklamada, "Devam fail kar yağışı haysiyetiyle ilimiz Serinhisar, Çameli, Babadağ, Güney ve Keskinpayam ilçelerinde okullar 30 Vakit Cuma ruzü bir çağ tatil edilmiştir. Hassaten Bilgi için tıklayınız Pamukkale ilçesi sınırları içindeki taşıorospuı öğrenciler kar evetğışı ve aşırı buzlanmaya karşı 30 Ilk kânun Cuma namazı tarihü bir çağ izinli skorlacaktır.

Okullar ne bugün kapanacak sorusu aracılığıyla sömestr tatilinin ne dakika başlamış olacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar, Milli Eğitim bilimi Bakanlığı'nın yayımladığı takvime için planlarını gerçekleştirecek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbulda tatil Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar